Łamiące się paznokcie i słabe zniszczone włosy
Łamiące się paznokcie i słabe zniszczone włosy
Mam krótkie włosy, które nie chcą rosnąć. Są trochę zniszczone, wywijają się w różne strony, wypadają i są bardzo cienkie. Słyszałam o SkrzypoVicie. Czy pomoże? Chciałabym, by moje włosy były gęste i nie wypadały, no i chciałabym, by były dłuższe. Jeśli nie SkrzypoVita, to co mi pomoże? Paznokcie mi się trochę łamią.
-
carboczar
Re: Łamiące się paznokcie i słabe zniszczone włosy
Najlepiej przeprowadzić badanie krwi i zmian hormonalnych.Trzeba poznać przyczynę takiego stany.Przyczyną może być złe odżywianie, brak minerałów i witamin.
Re: Łamiące się paznokcie i słabe zniszczone włosy
Do paznokci polecam eveline 8 w1, albo inną z tej firmy np. dla łamliwych i kruchych paznokci. Tylko należy stosować z głową i nie przedawkować bo wtedy są efekty uboczne niczym ze zdjęć z internetu. Używaj jej np przez 2 tygodnie według zalecenia na opakowaniu a potem maluj nią po prostu paznokcie tak żeby cały czas były pokryte, ale nie dokładaj już warstw.
-
Anielka124
- Użytkownicy
- Posty: 2
- Rejestracja: 9 paź 2016, o 09:06
Re: Łamiące się paznokcie i słabe zniszczone włosy
Polecam Ci udać się na wizytę u dermatologa on mi pomógł z wypadającymi włosami po porodzie. Ja zawsze korzystam ze strony REKLAMA mają ciekawe pakiety badań i dobrych specjalistów.
-
- Podobne tematy
- Odpowiedzi
- Odsłony
- Ostatni post
-
-
Łamiące się paznokcie
autor: admin. med. » » w Internista. Lekarz chorób wewnętrznych. Schorzenia inne - 0 Odpowiedzi
- 1377 Odsłony
-
Ostatni post autor: admin. med.
-
-
- 0 Odpowiedzi
- 1911 Odsłony
-
Ostatni post autor: keson